Microsoft 365 — pakiet biurowy firmy Microsoft

We współczesnym skomputeryzowanym świecie coraz trudniej znaleźć osobę, która nie słyszałaby nigdy o Wordzie, Excelu czy innych programach pakietu Office. Są one dostępne od wielu lat, choć systematycznie ewoluują — firma Microsoft co jakiś czas wypuszcza ich nowe, udoskonalone i unowocześnione wersje. Microsoft 365 to jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie wersji pakietu, ponieważ pracuje w oparciu o chmurę. Dowiedz się więcej.

Microsoft 365

Czym jest Microsoft 365?

Co zawiera usługa Microsoft 365?

Word — program służący do edycji tekstów,

Excel — narzędzie do tworzenia arkuszy kalkulacyjnych,

PowerPoint — do tworzenia prezentacji,

Outlook — do zarządzania e-mailami, kontaktami, kalendarzem oraz innymi informacjami,

OneNote — program w formie graficznego notatnika,

Access — narzędzie do obsługi baz danych,

Publisher — program do tworzenia różnego rodzaju materiałów marketingowych.

Ponadto abonamentowa wersja Office’a zawiera wiele innych narzędzi i funkcji przydatnych w codziennej pracy — zarówno indywidualnej, jak i zespołowej. Dzięki temu staje się niezastąpionym narzędziem dla grup współpracujących zdalnie.

Szkolenia z technologii Microsoft

Szkolenia i kursy poświęcone technologiom Microsoft znajdziemy zarówno w wersji online, jak i stacjonarnej, zwłaszcza w dużych miastach takich jak Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław, Katowice, Lublin czy Gdańsk. Mają one z reguły postać praktycznych warsztatów, w których wiedza teoretyczna zobrazowana jest przykładami i ćwiczeniami praktycznymi, co pozwala szybciej zdobyć realne umiejętności posługiwania się danym programem wchodzącym w skład usługi Microsoft 365.

Witaj na blogu redaktorów Eventis O szkoleniach, kursach i konferencjach wiemy prawie wszystko. Piszemy o rozwoju osobistym i zawodowym, zarządzaniu…

Witaj na blogu redaktorów Eventis O szkoleniach, kursach i konferencjach wiemy prawie wszystko. Piszemy o rozwoju osobistym i zawodowym, zarządzaniu…